Mokyklų draugystės vakaras

 

Skuodo rajono mokyklos vykdo projektą ,,Draugaukim“. Vasario 08 d. į susitikimą rajono mokyklas pakvietė Barstyčių vidurinės mokyklos mokiniai ir mokytojai. Į kvietimą atsiliepė 4 mokyklos: Aleksandrijos pagrindinė mokykla, Šačių pagrindinė mokykla, Bartuvos progimnazija ir Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazija. Iš viso atvyko 69 mokiniai, juos atlydėjo 6 mokytojai. Mokyklos mokinių parlamentas vykdė paruošiamąjį darbą, svečių priėmimą (ekskursija po mokyklą) ir užsiėmimų organizavimą. Jiems vadovavo direktoriaus pavaduotoja E. Rusteikienė. Vakaro tema ,,Menų dirbtuvėse“. Visi svečiai jau registruodamiesi pasirinko vieną iš penkių dirbtuvių: ,,Dirbu“, ,,Kuriu“, ,,Šoku“, ,,Dainuoju“ ar ,,Piešiu“.  Darbo grupėms atitinkamai vadovavo mokytojai: R. Daiginienė, L. Smulkienė, G. Martinkienė, J. Strikaitienė, A. Jankauskas. Jiems talkino mūsų mokyklos mokiniai. Mokytojai rinkosi į grupę ,,Vaidinu“, kuriai vadovavo aktorius Mantas Cegelskas. Po valandos darbo kiekviena grupė visiems susirinkusiems pristatė savo veiklą , dovanojo dirbinius. Profesionalus DJ iš Vilniaus Dominykas pristatė muzikos stilius, vėliau vedė diskoteką. Su muzikos instrumentais supažindino ir jais grojo ,,Saulės brolių“ grupės narys Saulius Petreikis. Jo iniciatyva mokykloje vykdomas projektas ,,Europos muzika“, todėl jis kartu su draugais Dominyku ir Mantu papuošė renginį. Visi mokiniai ir mokytojai drauge susėdo prie arbatos stalo.  Gera pasijusti viena didele Skuodo žemės mokykla.