Akcija ,,Į pagalbą paukšteliams ir žvėreliamas“

 Žiema – nuostabus metų laikas. Smagu pasidžiaugti apšerkšnijusiais medžiais, stebėti storu sniego patalu užklotus laukus ir miškų paklotes. Įpusėjus žiemai ir paspaudus šaltukui, priešmokyklinio ugdymo grupė – 4 klasės mokiniai ir jų mokytojos  organizavo akciją ,,Į pagalbą paukšteliamas ir žvėreliams“.  Nutarė aplankyti miško gyventojus ir parūpinti jiems maisto. Paskelbus akciją, mokiniai visą savaitę nešė šieną, burokus, morkas, kopūstus, kruopas. Savaitės pabaigoje visi pradinių klasių mokiniai susirinko į salę, kur jų laukė medžiotojų klubo ,,Aidas“ narys Marius Perminas. Jis supažindino su medžioklės ypatumais, žvėrių pėdsakais, miško gyventojų šėrimo taisyklėmis. Mokiniams parodytas animacinis fimas ,,Svetimi pėdsakai“. Medžiotojas padėkojo mokiniams už tai, kad jie padeda žvėreliams ir paukšteliams žiemą. Vaikų suneštas atsargas jis išvežė į šėryklas.