Vasario 16-osios minėjimas

95-ąsias Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metines minėjo visa mokyklos bendruomenė kartu: vyko visuotinis tėvų susirinkimas, meninė programėlė parodyta visiems mokyklos mokiniams, minėjime dalyvavo Barstyčių seniūnas Gintautas Čičirka. Visus atvykusius vestibiulyje pasitiko mokinių tautodailės paroda, kurią su mokiniais ruošė technologijų mokytojai Rūta Jankauskienė ir Antanas Jankauskas. Pagal programos scenarijų ,,Tai gražiai mane augino“ (autorė Elina Rusteikienė) buvo prisimintos dvi istorinės asmenybės, į Lietuvą  nepriklausomybę vedusios skirtingu laikotarpiu ir amžinybės išėjusios vasario 16 d.,  Jonas Basanavičius ir Justinas Marcinkevičius – Tautos patriarchas ir Tautos poetas. Susirinkusieji pasižiūrėjo autentiškų filmo apie J. Basanavičių kadrų (ruošė mokyt. Irena Stongvilienė), klausė poeto ir renginio vedėjų Karolinos Smulkytės ir Rūtos Sendrauskaitės, 11 kl.,  skaitomų eilių apie tėvynę, tėviškę, gimtinę. Maloniai nuteikė šokių grupė ,,Ritmas“ (vadovė Gražina Martinkienė), dainavo jaunieji dainininkai (vadovė Jolanta Strikaitienė).