Konkursas ,,Rašom! Skuodo pradinukai 2013″

Mūsų mokykloje gegužė 13 d. vyko rajoninis dailiojo rašymo konkursas ,,Rašom! Skuodo pradinukai 2013″. Į mokyklą sugužėjo 10-ies rajono mokyklų 1-4 klasių mokiniai: 6- iš Bartuvos progimnazijos, 8 – iš Skuodo pradinės mokyklos, 8 – iš Ylakių gimnazijos, 2 – iš Notėnų pagrindinės mokyklos, 3 – iš Lenkimų Simono Daukanto pagrindinės mokyklos, 2 – iš Daukšių pagrindinio ugdymo skyriaus, 3 – iš Aleksandrijos pagrindinės mokyklos, 7 – iš Mosėdžio gimnazijos, 2 – iš Šačių pagrindinės mokyklos, 7 – iš Barstyčių vidurinės mokyklos. Konkursą šventiniu pasveikinimu pradėjo mokyklos direktorius Chrizentas Paulauskas. Nuotaikingą programėlę parodė mokyklos šeimininkai-pradinukai. Po to atskirose klasėse vaikai rašė vertinimo komisijos pateiktus tekstus. Pagal sudarytus nuostatus įvertinti darbai. Kiekvienai klasei skitos 3 prizinės vietos. Visi konkurse dalyvavę moksleiviai apdovanoti Barstyčių vidurinės mokyklos Padėkos raštais. Prizininkai ir juos ruošę mokytojai pagerbti Skuodo r. savivaldybės Švietimo skyriaus Padėkos raštais.