Už nuopelnus kultūrai – S. Daukanto premija

  Skuodo rajono savivaldybės Kultūros ir meno taryba Simono Daukanto premiją skyrė ir spalio 27 d. ją įteikė tautodailininkui, profesionaliam dailininkui, karikatūristui, ekslibrisų kūrėjui, keramikui, poetui, kryždirbiui, heraldikos kūrėjui, mokytojui metodininkui Antanui Jankauskui.  XV premijos laureato A. Jankausko darbus ir veiklą visos Barstyčių bendruomenės vardu pristarė šios mokyklos mokytoja E. Rusteikienė. Skuodo rajono savivaldybės meras Petras Pušinskas Barstyčių pagrindinės mokyklos mokytojui metodininkui Antanui Jankauskui įteikė laureato pažymėjimą ir 500 eurų premiją ,, už krašto kultūros tautinio identiteto, regiono unikalumo bei jo vertybių išlaikymą šalyje bei už jos ribų.“ Laureatą žemaitiškai pasveikino mero pavaduotoja D. Budrienė, žmona Rūta, kolegos mokytojai, auklėtinės, Barstyčių seniūnijos seniūnas G.Čičirka ir kt. Pats laureatas dėkojo visiems už sveikinimus ir sakė, jog premija įpareigoja, tad nemažiau stengsis ir ateityje, nes galvoje yra daugybė sumanymų.