Trumpametražių filmų peržiūra ir konkursas ,,Įsijunk 2017″

Skuodo rajono kultūros centras 6-12 kl. mokiniams organizuoja  trumpametražių filmų konkursą ,,Įsijunk 2017“. Lapkričio 22 d. mokykloje vyko konkursinių filmų peržiūra. Mokiniai žiūrėjo filmus ,,Piliakalnių godos“, ,,Aš – jaunas lietuvis“, ,,Skuodo miestas“, ,,Kanauninkas P. Žadeikis“, ,,Alkos piliakalnis“, ,,Atkurtai Lietuvai 100 – tiek išgyventa“, ,,Pradžių pradžia. Ką mena senoji Kuršių žemė“.  Labiausiai patikusio filmo pavadinimą mokiniai užrašė į lapelį ir įmetė į krepšelį. Kuris filmas nugalėjo, paaiškės gruodžio 6 d., kai vyks pagrindinė festivalio peržiūros diena ir apdovanojimų ceremonija. Dėkojame Skuodo kultūros centro direktoriaus pavaduotojai Daliai Ragauskaitei už filmų pristatymą.