Kalbos ugdymo projektas ,,Tariu, klausau, skaitau, rašau“

Visą lapkričio mėnesį per ilgąją pertrauką logopedė Loreta Petrutienė kvietė pradinių klasių mokinius smagiems žaidimams. Pirmą savaitę mokiniai mokėsi sekti pasakas be galo. Antrą savaitę klausėsi pasakų ir dėliojo veikėjų grandines. Trečią savaitę mokėsi greito skaitymo. Ketvirtą savaitę sprendė šventinius kryžiažodžius. Visi pradinukai aktyviai įsijungė į žaidimus. Prisiminė svarbiausias kalbos padargų pareigas: aiškiai kalbėti, atidžiai klausytis, skaityti ir rašyti. Smagiam ir turiningam laisvalaikio praleidimui logopedė padovanojo mokiniams kryžiažodžių, šaradų, mįslių. Mokinius, atlikusius užduotis, logopedė pažadėjo apdovanoti sauja riešutų, kurie yra ne tik maistingi, bet ir gerai mankština žandikaulių raumenis.