Popietė ,,Saugau save ir kitus“

Lapkričio 22 d. mokykloje pradinių klasių mokiniams vyko popietė ,,Saugau save ir kitus“. Į popietę prisiminti saugaus eismo taisykles ir padiskutuoti, kaip galime ir maži būdami saugoti save ir kitus, atvyko Skuodo VRK darbuotoja policininkė Lina Tiškuvienė. Taip pat dalyvavo  Barstyčių miestelio bibliotekos vedėja Ž. Smulkienė. Popietės metu mokiniai stebėjo trumpą filmuką apie pavyzdingą vabaliukų žygį iš miško į mokyklą. Stebėdami filmą mokiniai prisiminė pačias svarbiausias saugaus eismo taisykles. Policininkė Lina mokiniams papasakojo apie atšvaitų nešiojimo svarbą tamsiu paros metu. Visiems popietės dalyviams policijos pareigūnė padovanojo po atšvaitą ir palinkėjo saugiai elgtis kelyje.