Kalėdinis karnavalas

  Gruodžio 22d. rytą į šventiškai devintokų išpuoštą aktų salę rinkosi darželinukai, pradinukai ir 5 klasės mokiniai. Visi laukė atvykstančio Kalėdų senelio. Kad laukimas neprailgtų, vaikučius ir jų tėvelius savo dainomis džiugino dainavimo būrelį lankantys mokiniai. Jie padainavo net dvi daineles apie Kalėdas. Atvykus Kalėdų seneliui su Elza, vaikai buvo įtraukti į smagią veiklą. Jie žaidė, šoko, dainavo, improvizavo ir t. t. Į linksmybes buvo įtraukti vaikučių tėveliai bei mokytojos. Pirmokai su antrokais Kalėdų seneliui pasekė pasakėlę ,,Ežio puota“. Trečios- ketvirtos klasės mokiniai deklamavo šventiškas eiles. Penktokai suvaidino J. Erlicko eilėraštį ,,Atsitiktinė pažintis su sloga“. Už gražius pasirodymus Kalėdų senelis apdovanojo vaikučius saldžiomis dovanomis. Vakare į Kalėdinį karnavalą rinkosi 6-12 klasių mokiniai. ,,Kino filmų‘‘ vakarą vedė šauniosios vedėjos Vilma ir Neringa. Kiekviena klasė pristatė po sukurtą filmą. 6 klasės mokiniai pristatė romantinį filmą ,,Kalėdų sėkmė‘‘. 7 klasės mokiniai – dramą ,,Alisa stebuklų šalyje“. 8 klasės mokiniai sukūrė komediją ,,Supermenas.“  11 klasės mokiniai sukūrė fantastinį filmą ,,Saulėlydis“. 12 klasės mokiniai vaidino ištrauką iš siaubo filmo ,,Pjūklas“, kur pagrindinį vaidmenį atliko Haris Poteris. 10 klasės mokiniai kvietė visus į Kalėdinę kavinę ,,Nykštukų užeiga“. Po filmų pasirodymų mokiniai linksminosi šventinėje diskotekoje.