Edukacinė programa Mažeikių muziejuje

   2018 m. kovo 6 d. po pamokų septyniolika 5 – 9 klasių mokinių vyko į Mažeikių muziejų ir  dalyvavo edukacinėje programoje ,,Kai draudė būti lietuviais. Senoji mokykla.“ Išvyką organizavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Elina Rusteikienė ir istorijos mokytoja Irena Stongvilienė. Mokiniai pirmiausia susipažino su muziejaus ekspozicijomis, po to kita vadovė papasakojo apie senąją mokyklą, parodė portfelį-medinę dėžutę, grifelinę lentelę, parodė, kaip ja buvo rašoma. Suskambus skambučiui, visi susirinkome į pamoką, kokia galėjo būti prieš šimtmetį. Tad pasitiko rimta mokytoja, laikanti rankose rykštelę, sunku buvo išsitempus sėdėt ir skaityt iš senų maldaknygių, o jei kas prasižengė, teko ir ant žirnių paklupėti. Įdomiausia buvo žąsies plunksna rašyt linkėjimą Lietuvai. Po ,,mokslų“ malonu tapo pačiuožinėt ledo arenoje.