Pasaulinei Žemės dienai skirta viktorina ,,Svajonių pasaulis“

Kovo 20 dieną po keturių pamokų  mokyklos aktų salėje vyko viktorina,  skirta Pasaulinei Žemės dienai paminėti. Viktorinoje dalyvavo po du dalyvius iš 5-11 klasių. Renginio pradžioje prisiminėme, kas yra Pasaulinė Žemės diena ir ką ji reiškia mums visiems. Toliau žiūrėjome filmuką apie žmogaus galią gamtai. Lyginome,  kokia gamta buvo prieš žmonių atvykimą ir kokia ji yra dabar, kai žmogus karaliauja visoje planetoje. Viktoriną sudarė 5 etapai. Po kiekvieno etapo iškrito po 3 dalyvius ir finale liko tik 2 dalyviai. Pirmame etape dalyviai turėjo išpręsti kryžiažodį, kurio raktinis žodis buvo Enciklopedija. Antrame etape mokiniai  klausėsi  gyvūnų, paukščių garsų ir žymėjo, kokio tai gyvūno leidžiamas garsas. Trečiame etape viktorinos dalyviai spėliojo  ir žymėjo, koks objektas ar augalas yra pavaizduotas nuotraukose. Ketvirtame etape buvo išdalintos lentelės, kuriose reikėjo pažymėti 6 gyvūnus, kurie yra įtraukti į Raudonąją knygą. Penktame etape liko du dalyviai, kuriems reikėjo įveikti ,,Blick Turnyrą” . Jo užduotis – pasakyti,  ar perskaitytas teiginys yra teisingas ar ne. Po penkių sudėtingų ir įdomių etapų viktoriną ,,Svajonių Pasaulis” laimėjo 9 klasės mokinys Gvidas Andriekus. Visiems viktorinoje dalyvavusiems mokiniams buvo įteikti padėkos raštai ir sveikos, skanios dovanelės. Mokiniai džiaugėsi,  kad tokia viktorina vyksta kiekvienais metais ir jie gali papildyti žinias apie Žemę.