Velykų belaukiant

   Kovo 30 d. 1-4 klasių mokiniai į mokyklą atėjo ne tik mokytis skaityti, skaičiuoti, bet ir pasimokyti kiaušinius marginti. Velykų papročiuose kiaušiniui skiriama ypatinga reikšmė, nes jis –  gyvybės atsiradimo, gamtos prisikėlimo, pavasario simbolis. Pradinukai atsinešė jau išvirtus kiaušinius ir margino juos keliais būdais. Kol margučiai džiūvo, mokiniai klausėsi  pasakojimų apie Velykų papročius senovėje, apie orų spėjimus ir kt. Kad laikas neprailgtų, žaidė velykinius žaidimus: ,,Nešu,  nešu velykinį margutį“, ,,Siūlai, siūlai susivykit“. Iš popieriaus sudėjo, suklijavo ir nuspalvino didelius margučius, kuriais vėliau pasipuošė klasę. Mokiniams labiausiai patiko kiaušinių ridenimas. Visi lenktyniavo, kieno margutis toliausiai nuriedės, kuris daugiau kartų pataikys į kitą margutį ir t. t. Šventės pabaigoje visus Velykų bobutė apdovanojo velykiniais šokoladiniais kiaušiniais.