Saugaus eismo savaitė

Mūsų mokyklos pradinukams saugaus eismo savaitė  prasidėjo Susisekimo ministerijos organizuota nacionaline, interaktyvia saugaus eismo pamoka „Kai žinai, esi saugus“ . Šią pamoką mokiniai įdėmiai stebėjo. Vėliau ją aptarė, analizavo, komentavo. Dar kartą saugaus elgesio gatvėje ir kelyje taisykles pakartojo dalyvaudami viktorinoje „ Augu sveikas ir saugus“. Mažieji eismo dalyviai turėjo atsakyti net į 20 klausimų, susijusių su saugiu elgesiu gatvėje.  Pasitikrinus rezultatus paaiškėjo, kad mažiausiai buvo surinkta 15 taškų iš 20 galimų. Tai leidžia teigti, kad mūsų pradinukai žino, kaip reikia saugiai elgtis gatvėje ir kelyje. Vėliau atliko praktinės užduotis.  Vieni kitiems rodė, kaip taisyklingai reikia pereiti gatvę, kai eismą reguliuoja šviesoforas. Žaidė žaidimus, kurie reikalauja atidumo, susikaupimo. Teorines žinias reikia mokėti pritaikyti praktiškai. Mokiniai jas  įtvirtinto nuvykę į Skuodą, kur lankėsi teatro šventėje. Parodė, kaip moka taisyklingai ir saugiai pereiti gatvę per pėsčiųjų perėją. Už visas pastangas pradinukai buvo apdovanoti diplomais ir mažomis  dovanėlėmis.