Koncertas ,,Tau, mano Mamyte!“

,, Nėra ir nebus artimesnio žmogaus, švelnesnių rankų, šiltesnio žvilgsnio už mamos. Gal todėl nuo senovės skamba paprastas žodis Mamytė, paprastas, bet labai brangus ir reikalingas – kaip vanduo, kaip oras.“ Tokiais žodžiais gegužės 4 dieną prasidėjo koncertas, skirtas Motinos dienai paminėti. Ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupės vaikai bei 1 – 11 klasių mokiniai sveikino savo mamytes pačiais gražiausiais žodžiais, skambiausiomis dainomis, išraiškingais, plastiškais šokiais. Gausiai tą dieną  į salę susirinkusios mamytės negailėjo savo vaikams plojimų. Mokyklos administracija dėkinga šokių vadovei G. Martinkienei už gražius šokius, B. Godelienei ir O. Zabitienei už skambias dainas, A. Andriekienei už nuotaikingą vaidinimą ,,Voro vestuvės“, R. Petrikienei už eilėraščių apie mamą posmus. Mylėkime savo mamas, nes jos lydi nuo pirmo žodžio, nuo pirmo žingsnio.