Konkursas ,,Rašom! Skuodo pradinukai 2018″

Gegužės 16 d. mokykloje vyko rajono pradinių klasių mokinių konkursas ,,Rašom! Skuodo pradinukai 2018“. Atvykusius rajono mokyklų mokinius ir mokytojus pasveikino mūsų mokyklos pradinukai. Jie padainavo nuotaikingą dainą ,,Svajotojas šuo“ ir pašoko smagų šokį ,,Spindulėlis“. Sveikinimo žodį tarė pradinių klasių metodinės grupės pirmininkė R. Petrikienė ir l. e. p. direktorius A. Stongvilas. Iš mūsų mokyklos konkurse dalyvavo 1 klasės mokinys Pijus Dabravalskis, 2 klasės mokinys Rokas Kaubrys, 3 klasės mokinė Elija Gužytė, 4 klasės mokinė Ineta Alminaitė. Vertinimo komisija iš kiekvienos klasės išrinko po 3 nugalėtojus. Nugalėtojai apdovanoti medaliais ir padėkos raštais. Visi konkurso dalyviai apdovanoti padėkomis.