Konkursas ,,Amatai jaunimo rankomis“

Gegužės 16 d. vyko konkursas 10 klasių mokiniams ,,Amatai jaunimo rankomis 2018”, kurį organizavo Skuodo kaimo verslų, amatų ir paslaugų mokykla. Konkursinės užduotys: kirpėjų (Giedrė Kusaitė ir Viktorija Jonutytė, 10 kl.); technikos priežiūros (Tomas Matavičius ir Deivydas Ribakovas 10 kl.); stalių (Gvidas Andriekus ir Aurimas Dapkus 9 kl.);  apdailininkų (Genutė Navickaitė ir Edvinas Turskis 10 kl.); kaimo turizmo (Laima Kaunaitė ir Rosita Kaminskaitė 10 kl.). Mūsų mokyklos komandos užėmė: kirpėjų- 2-ą vietą, technikos priežiūros- 3-ą vietą, stalių- 1-ą vietą, apdailininkų- 2-ą vietą, kaimo turizmo- 1-ą vietą. Renginys jaukus, šiltas bendravimas, geras užimtumas. Mokiniai susipažino su mokykla, profesijomis.