Paskutinis skambutis

   ,,Greitai bėga laikas,  užmaršty palikdamas metus… Kitus… Jis nusineša auksaspalvius rudenis, spindinčias žiemas, kvepiančius pavasarius, nerūpestingas vasaras. Ir staiga skambutis! Paskutinis!” Tokiais žodžiais gegužės 24 d. prasidėjo paskutinio skambučio šventė, skirta 13  dvyliktokų. Tai LVIII  abiturientų laida. Muzikiniu kūriniu šventę papuošė Nojus Dabravalskis. Sveikinimo žodį tarė l. e. p. direktorius Alvydas Stongvilas. Už labai gerą mokymąsi ir aktyvią visuomeninę, sportinę veiklą, jis dvyliktokei Vilmai Meškauskaitei įteikė mokyklos steigėjo J. Krapausko premiją. Mažieji  draugai pirmokai sveikino ne tik posmais, bet  ir pakvietė dvyliktokus sugrįžti į vaikystę ir suvaidinti pasaką ,,Ropė”. Abiturientus sveikino auklėtoja D. Vainutienė, pirmoji mokytoja R. Petrikienė,  mokinių tėvai, mokyklos mokinių taryba, šokių meno vadovė. 11 klasės mokiniai sukūrė video filmą ,,Klausimėlis”, surinko daug nuotraukų iš mokyklinio dvyliktokų gyvenimo, sudėjo jas į skaidres, kurias apipynė prasmingais žodžiais , palinkėjimais. Abiturientai atsisveikino su mokytojais, kiekvienam įteikė po nuostabią gėlių puokštę. Bendra daina sujaudino ne tik dvyliktokus, bet ir jų tėvelius, draugus, mokytojus.