Dešimtokų išleistuvės

    Birželio 1-ą dieną  vyko 10-os klasės mokinių atsisveikinimas su mokykla. Šiemet dešimtą klasę baigė 9 mokiniai.  Dešimtos klasės mokinius pasitiko puikiai nusiteikę devintokai. Visus susirinkusius pasveikino l. e. p. direktorius A. Stongvilas, direktoriaus pavaduotoja R. Jankauskienė. Dešimtokų pirmoji mokytoja B. Godelienė prisiminimais nukėlė į pradines klases. Mokytoja atnešė  ir atidavė išsaugotus pirmuosius sąsiuvinius, kuriuose mokiniai iliustravo savo svajones, vaikiškus piešinius. Dešimtokų auklėtojas A. Jankauskas dėkojo mokiniams už pagalbą ruošiantis renginiams, padovanojo kiekvienam po ex librį, palinkėjo sėkmės mokantis kitose mokyklose. Daug gražių žodžių mokiniams tarė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja E. Rusteikienė, matematikos mokytoja D. Meškauskienė, tikybos mokytoja J. Pušinskienė. Smagių akimirkų suteikė linksmos devintokų užduotys. Šventės pabaigoje visi sustojo bendrai nuotraukai.