Sporto šventė

Birželio 12 d. mokyklos stadione vyko sporto šventė 5-10 klasių mokiniams. Ją organizavo kūno kultūros mokytojas D. Vainutis. Iš kiekvienos klasės komandą sudarė po 6 dalyvius, nepriklausomai mergaitės ar berniukai. Sporto šventės atidarymo metu mokytojas visiems šventės dalyviams ir sirgaliams palinkėjo gerų emocijų, stiprios fizinės ištvermės bei aukštų sportinių rezultatų. Komandoms teko įveikti bėgimą aplink stadioną su įvairiomis kliūtimis, virvės traukimą, vinies kalimą, lanko sukimą ir kitas rungtis. Šventėje nestigo audringų emocijų, palaikymo šūksnių. Pralaimėjusių komandų nebuvo. Po šventės visi mokiniai atsigaivino ledais. Šventės uždarymo metu l. e. p. direktorius A. Stongvilas padėkojo taip gausiai susirinkusiems mokiniams už aktyvų dalyvavimą ir palinkėjo visiems gerų vasaros atostogų.

              Mokytojas                                                            Donatas Vainutis