Šimtadienis

Vienuoliktokai (klasės auklėtoja Rūta Jankauskienė) pakvietė dvyliktokus į tradicinę šventę – Šimtadienį. Renginio vedėjos A. Pušinskytė ir L. Katkutė paskelbė vakaro temą ,,Karantinas – 100 dienų“. Pasveikino direktoriaus pavaduotojas ugdymui A. Stongvilas, prisiminimais pasidalino pirmosios mokytojos B. Godelienė, L. Smulkienė, L. Petrutienė, įteikė ugdytiniams  jų darbelių iš pradinių klasių. Dvyliktokai vaizdžiai pristatė savo dieną mokykloje. Vakaro rengėjai tikrino abiturientų sveikatą, sugebėjimus dainuoti, skaityti, sportuoti. Vienuoliktokai parengė parodijų šou,  filmukus apie kiekvieną. Per rankas siųsdami degančią žvakę, abiturientai tyliai susimąstė apie didžiausią svajonę. Kad lengviau būtų skaičiuoti 100 dienų, vienuoliktokai įteikė kalendorių – šimtataškę boružėlę. Pusatestačių gavimo proga sveikino klasės auklėtoja Jadvyga Viršilienė. Šventės pabaigoje dvyliktokai pasidalino moksleiviško gyvenimo prisiminimais, padainavo dainą ,,Pasikalbėkime“.