Europos kalbų diena

Rugsėjo 26 d. minima Europos kalbų diena, siekiant paskatinti kalbų mokymosi įvairovę, išugdyti pagarbą visoms Europos, regionų ir tautinių mažumų kalboms. Šią dieną iš ryto ant lietuvių, anglų, vokiečių, rusų kalbų kabinetų durų mokinius pasitiko ant popierinių delnų užrašyti pasisveikinimo ir atsisveikinimo žodžiai keturiomis kalbomis: lietuvių, anglų, vokiečių ir rusų. Po trijų pamokų į aktų salę susirinkusiems mokiniams ir mokytojams 4G klasės mokinės Monika Stančikaitė ir Viktorija Pociūtė lietuvių ir anglų kalbomis pristatė Europos kalbų dienos  tikslus. 2-7 klasių mokiniai anglų kalba pasidalino mintimis, kodėl svarbu mokytis kalbų. Visi pažiūrėjome nuotaikingą filmuką anglų kalba. Ilgųjų pertraukų metų bibliotekos skaitykloje mokiniai vaišinosi arbata iš rusiško virdulio, susipažino su rusiškais arbatos gėrimo reikmenų pavadinimais. Europos kalbų dieną paminėjome kukliai, bet smagiai.