Mokytojų diena

Spalio 5 dieną minima tarptautinė mokytojų diena. Šią dieną visus mokytojus 4G klasės mokiniai pakvietė į anglų kalbos kabinetą, kur jų laukė kava, sumuštinukai, vaisiai ir šventiškai papuoštas tortas. Tuo tarpu 4G klasės mokiniai pavadavo mokytojus ir vedė už juos pamokas. Mokytojus sveikino mokyklos direktorius A. Stongvilas, kuris kiekvienam padovanojo po užrašų knygutę ir rašiklį. Po pamokų mokytojai buvo kviečiami į aktų salę. Čia jie pateko į raganų pinkles – buvo užburti. Kad išvaduotų mokytojus iš piktų raganų kėslų, mokiniai deklamavo eiles, grojo muzikinius kūrinius, dainavo, teikė amuletus ir dovanojo spalvingų gėlių puokštes. Šventėje lankėsi Skuodo rajono savivaldybės meras P. Pušinskas, Skuodo rajono savivaldybės administracijos direktorius K. Viršilas. Svečiai mokytojams linkėjo stiprybės, kantrybės mokant ir auginant jaunąją kartą, kvietė išlikti šviesa, padedančia vaikui rasti tikrąsias vertybes.