Pradinių klasių Meninio skaitymo konkursas

Vasario 29 d. mokykloje vyko pradinių klasių mokinių Meninio skaitymo konkursas ,,Eilės Tėvynei ir vaikystei“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai. Visus susirinkusius mokytojus ir mokinius pasveikino pradinių klasių metodinės grupės pirmininkė, mokytoja metodininkė Asta Andriekienė. Priminė Lietuvai svarbių datų- Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios – reikšmę. Mokinių lūpomis skambėjo Vytės Nemunėlio, Just. Marcinkevičiaus, Anzelmo Matučio, Maironio eilės. Apibendrinamąjį žodį tarė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Elina Rusteikienė. Ji pasidžiaugė tekstų menine verte ir prasmingumu, skatino tobulinti meninį žodį ir jo poveikį skaitytojui ir klausytojui. Rusų rašytojas Levas Tolstojus yra pasakęs: ,,Paprastumas-štai savybė, kurią noriu išsiugdyti labiau už visas kitas“. Minėtą savybę visi pastebėjo raiškiojo žodžio mylėtojų  veiduose bei širdyse. Būtent tai šiam renginiui suteikė žavesio ir jaukumo. Visi konkurso dalyviai apdovanoti Padėkos raštais ir saldžiais prizais.