Susitikimas su rašytoja Igne Zarambaite

   Lapkričio 9 d.  vyko susitikimas ir kūrybinės dirbtuvėlės su rašytoja Igne Zarambaite. Tai vienas iš Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos projekto ,,Popieriniai knygučių labirintai“ organizuojamų renginių. Laukdami šio susitikimo 1-4 klasių mokiniai susipažino su rašytojos kūryba: perskaitė mokyklos bibliotekoje ar namuose turėtas rašytojos knygeles:, ,,Emilio laiškas“ ir  ,,Skudurinukė“. Į susitikimą rašytoją atlydėjo Skuodo R. Granausko viešosios bibliotekos vaikų skyriaus darbuotojos Adelė ir Staselė, Barstyčių miestelio bibliotekininkė Ženeta. Rašytoja Ignė trumpai papasakojo apie save: kur gimė, mokėsi, kaip laisvalaikiu žaidžia futbolą, pasigamina nesudėtingus baldus. Pristatė savo kūrybos knygeles, papasakojo kaip gimsta lėlės, kaip ji bendrauja su jomis ir kitais savo namų gyventojais. Ignė pasiūlė vaikams  patiems čia pat pasigaminti po lėlę. Reikiamas priemones ir medžiagas ji pati tam parūpino. Dirbant ne vienam iš jaudulio virpėjo rankelės, raudo skruostukai , rasojo kakta , reikėjo mokytojų ar rašytojos pagalbos. Vargas nenuėjo veltui: po gero pusvalandžio kiekvieno dalyvio rankose jau smagiai sukiojosi po dailią lėlytę. Namuose liko tik širdelę įdėti ir vardą sugalvoti. Džiaugėsi vaikai savo darbeliais, o kai dar kiekvienas iš rašytojos gavo po naujutėlaitę knygelę dovanų, džiaugsmas padvigubėjo. Bibliotekininkė Ženeta pabaigoje dar apdovanojo diplomais ir dovanėlėmis geriausius miestelio vasaros skaitytojus: Eliją, Deimantę, Rugilę, Ugnę ir Martyną. Susitikimą pabaigoje visi dalyviai kartu nusifotografavo.