Kalbos ugdymo projektas,, Tariu, klausau, skaitau, rašau“

2018m. lapkričio 12- gruodžio 5 dienomis mokykloje vyko kalbos ugdymo projektas ,,Tariu, klausau, skaitau, rašau“.  Pradinių klasių mokiniai buvo kviečiami kiekvieną savaitę į mankštą. Pirmą savaitę mankštino liežuvėlius. Reikėjo įvardinti paveikslėlių pavadinimus, mokėsi sekti pasakas be galo, vardino  ilgus žodžius paraidžiui. Antrą savaitę mankštino ausytes- klausėsi ir spėliojo aplinkos garsus. Klausėsi V. Landsbergio pasakų „Obuolių pasaka“ ir „Obuolių tortas“. Trečią savaitę mankštino akytes. Vyko greitasis skaitymas „Kiek perskaitai žodžių per 1 minutę“. Palygino, kiek paaugo per metus, ar skaito greičiau ir sklandžiau. Smagu buvo sudėlioti dėlionę- patarlę, kuri gavosi tokio ilgio, kaip antrokas Pijus. Ketvirtą savaitę mankštino pirštelius. Vaikai atliko rašymo užduotis- kryžiažodžius. Klasės sienas papuošė nupiešti Kalėdų seneliai , besmegeniai ir geltonosios kiaulės- ateinančių metų simbolis.