Mokyklai 110 metų

Nors kasdienis gyvenimas nėra tobulas, bet nepaisant to, yra daug puikių galimybių ir progų. Šiemet sukanka 110 metų, kai Barstyčių mokykla kasmet atveria duris į mokslo ir žinių šalį. Ta proga buvo paruoštas stendas ,,Mokyklai 110 metų“, kuriame patys mokiniai galėjo susipažinti su trumpa mokyklos istorija, rasti duomenų apie mokinių skaičiaus kitimą, pažangumo kitimą, abiturientų laidas. Gruodžio 14 dieną mokykloje vyko renginys, skirtas jubiliejui paminėti. Į šventiškai Kalėdoms papuoštą salę susirinko gausus būrys mokinių ir mokytojų. Istorijos mokytoja I. Stongvilienė apžvelgė mokyklos istoriją per 110 metų, sugretindama su valstybės istorijos laikotarpiais. Vėliau visi žiūrėjo filmą ,,Mokyklos šimtmečio istorija dabartyje“ ir galėjo palyginti, kas mokykloje pasikeitė per dešimt metų. Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorius A. Stongvilas, kuris linkėjo, kad ir toliau mokykla gyvuotų, būtų pilna jaunatviško mokinių klegesio.