Kalėdinis karnavalas

   Gruodžio 21 d. Kalėdinis karnavalas vyko IUG, PUG ir 1-4 klasių mokiniams. Į šventiškai 9-okų išpuoštą salę susirinko gausus būrys  pasipuošusių vaikų ir jų tėvelių, mokytojų. Visus susirinkusius linksma daina pasveikino atvykęs  Kalėdų senelis. Vaikai neliko skolingi seneliui ir taip pat parodė nuotaikingą programą. IUG mergaitės kartu su auklėtoja Diana sušoko ,,Angelų šokį“, kurį visa salė palydėjo gausiais aplodismentais. Berniukai suvaidino pasaką ,,Pirštinė“. PUG vaikai vaidino pasaką ,,Obuolių maišas“. 1-okai ir 4-okai parodė vaidinimą ,,Gėlių princesė“. Kalėdų senelis džiaugėsi šventiškai pasipuošusiais vaikais ir puikiais jų pasirodymais. Jis visus apdovanojo saldžiomis dovanomis. Vakare į ,,Madų šou 2019“ rinkosi 5-10 klasių mokiniai ir Ylakių gimnazijos Barstyčių pagrindinio ugdymo skyriaus 12-okai. Vakarą vedė 9 klasės mokinės Andželika ir Gabrielė. 5-6 klasės mokiniai pristatė Aukštuomenės madas, 7-okai – Priešistorės madas, 8-okai – XXII amžiaus madas, 9-okai- Atostogų madas. Mokykloje vyko tikras mados uraganas. Žiūrovams buvo pristatytos madų permainos ne tik iš Lietuvos, bet ir iš viso pasaulio. Po madų pasirodymo 10-okai pakvietė visus apsilankyti kavinėje ,,Jaunieji dizaineriai“. Vėliau mokiniai linksminosi šventinėje diskotekoje.