Abiturientų susitikimas

Sausio 26 d. Barstyčių pagrindinėje  mokykloje vyko abiturientų susitikimas. Šiais metais abiturientų susirinkta negausiai. Visus susirinkusius pasveikino l. e. p. direktorius Alvydas Stongvilas. Jis pasidžiaugė, kad buvę mokiniai neužmiršta savo antrųjų namų ir apsilanko bent kartą metuose. Visus susirinkusius  muzikiniais kūriniais  pasveikino 6 klasės mokiniai Nojus Dabravalskis ir Edmundas Petrutis. Šokių kolektyvas, vadovaujamas  Gražinos Martinkienės, pristatė du modernius šokius. Buvę mokiniai papasakojo, ką veikia baigę mokyklą, kokių turi ateities planų.  Jie vėl pasijuto mokiniais, kai reikėjo nupiešti klasės auklėtoją, inscenizuoti vaidinimą, sukurti pasakojimą pagal duotus žodžius. Linksmai praleidę laiką salėje, dar keletai akimirkų sugrįžo į savo klases su buvusiomis auklėtojomis.