Kaziuko mugė

Kovo 4 dieną visą mokyklos bendruomenę su pavasario švente sveikino Kaziukas. Per ilgąją pertrauką jis sukvietė visus į aktų salę, kur vyko tradicinė Kaziuko mugė. Nuostabiais saksofono garsais visus susirinkusius su pavasariu sveikino 6 klasės mokinys Nojus Dabravalskis. Į mugę sugužėjo ne tik mokiniai ir mokytojai, bet ir IUG vaikučiai su auklėtoja. Mugėje buvo galima įsigyti saldumynų: namie keptų pyragų, pyragaičių, keksiukų, picų bei įvairių pieno produktų: sūrių, desertinės varškės, sūrelių. Visų dėmesį traukė rankų darbo papuošalai, apyrankės, auskarai. Patenkinti liko visi: ir tie, kas pirko, ir tie, kas pardavė. Nors už lango oras buvo visai ne pavasariškas, nestigo juoko, šypsenų, geros nuotaikos.