Pilietinė iniciatyva ,,Mes – Lietuvai“

Kovo 8-ą dieną mokykloje vyko pilietinė iniciatyva ,,Mes -Lietuvai“, skirta kovo 11-ai  – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. ,,Kovo 11-oji, tai viena iš progų, kai kiekvienam iš mūsų vertėtų susimąstyti, kaip galima nemylėti savo gimtinės. Šalies, kurioje tu gimei, kurioje kalbama tavo kalba, kurioje tavo tėvai, draugai, vaikystė. Kaip galima išsižadėti savo laimės čia, kur tu visada mylimas?“, sakė istorijos mokytoja I. Stongvilienė. Šiai gražiai progai paminėti 1-10 klasių ir 12 klasės mokiniai ruošė projektinius darbus ir juos pristatė. Mokiniai išsakė savo požiūrį į Tėvynę, prisiekė ją mylėti ir gerbti bei palinkėjo jai ilgai gyvuoti ir klestėti. Mokytoja dėkojo visiems prisidėjusiems prie iniciatyvos ir palinkėjo būti visiems kartu – vardan tos Lietuvos.