Konkursas ,,Raštingiausias rajono mokinys“

Kovo 14 d.  Bartuvos progimnazijoje vyko rajono mokyklų 5-12 klasių mokinių konkurso ,,Raštingiausias rajono mokinys“ II-asis etapas, skirtas, Kovo 11-ajai, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai.  Mūsų mokyklai atstovavo mokiniai, kurie nugalėjo I- ame, mokykliniame etape: Ineta Alminaitė 5 kl., Edmundas Petrutis 6 kl., Viltė Vytytė 6 kl., Donata Andriekutė 7 kl., Julius Petrutis 8 kl., Domantas Veitas 9 kl., Renada Mišlinskaitė 10 kl. Vertinimo komisija pripažino, kad  konkurse 6 kl. mokinys Edmundas Petrutis  užėmė II-ą vietą, 6 kl. mokinė Viltė Vytytė III-ą vietą, 8 kl. mokinys Julius Petrutis III-ą vietą. Sveikiname nugalėtojus ir juos paruošusią lietuvių kalbos mokytoją Eliną Rusteikienę.