Akcija ,,Gyvenkime taikiau, linksmiau, kūrybiškiau“

Kovo  25-29 dienomis mūsų mokyklos mokiniai prisijungė prie Sąmoningumo didinimo mėnesio ,,BE PATYČIŲ‘‘.  Mokyklos bendruomenės dėmesys į patyčių problemą šiais mokslo metais dar ypatingesnis, nes diegiama Olweus patyčių prevencinė programa. Kovo mėn. pradžioje išleistas stendas „Neužgauk kitam širdies“. Pagrindinis akcentas – ką turėtume daryti, kad taptume geresni vienas kitam, pagarbiau elgtumėmės vienas su kitu ir padėtume tiems, kuriems reikia mūsų paramos. Į bendrą veiklą įsijungti, parodant nepritarimą patyčioms, intensyviausiai kviesta paskutinę kovo mėnesio savaitę. Bendruomenė puošėsi nurodytomis aprangos detalėmis, kūrė draugystės recepto ingredientus, rašė ir dovanojo vieni kitiems gerumo žodžių korteles, skyrė ir negailėjo apkabinimų. Visą mėnesį klasės valandėlių metu mokiniai aiškinosi ir susipažino su Olweus prevencinės programos 4-omis, prieš patyčias nukreiptomis taisyklėmis. 5 -10 klasių mokiniai rengė kūrybinius projektinius darbus, kuriuos pristatė baigiamajame renginyje.