Koncertas, skirtas Motinos dienai

    Geguės 7 dieną mokykloje vyko koncertas, skirtas Motinos dienai. Motinos diena – tai viena gražiausių pavasario švenčių. Visai nesvarbu, kiek tau metų, ar tu vis dar vaikas, ar jau augini savo atžalas, visuomet prisimeni savo mamą. Žmogų, kuriam visuomet turėsi už ką būti dėkingas. Koncertas prasidėjo visiems gerai žinoma daina ,,Mamos suknelė”. Abejingų nepaliko priešmokyklinės ugdymo grupės vaikučių ir jų mamyčių bendras šokis. Skambėjo PUG,  pradinių klasių mokinių, 5-9 klasių mokinių atliekamos skambios  dainos ir eilėraščių posmai.  Keletą šokių mamytėms dovanojo jaunučių šokių kolektyvas ,,Barstukai“. 2-3 klasės mokiniai suvaidino nuotaikingą vaidinimą ,,Išpuikusi princesė“. Šventė buvo ypatingai graži ir šilta. Bet juk kitaip ir negalėtų būti būryje vaikų ir juos mylinčių mamų.