Paskutinio skambučio šventė

  Gegužės 24 d. vyko paskutinio skambučio šventė, skirta 11  dvyliktokų. Tai paskutinė LIX  abiturientų laida.  Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorius Alvydas Stongvilas.  Mažieji  draugai pirmokai sveikino ne tik posmais, bet ir  pakvietė kartu sušokti bendrą šokį. Abejingų nepaliko 10 klasės vaikinų sudainuota daina, skirta dvyliktokams.  Abiturientus sveikino auklėtoja Daiva Katkuvienė, pirmoji mokytoja Diana Dabravalskienė,  mokinių tėvai, mokyklos mokinių taryba, šokių meno vadovė.  Abiturientai padėkojo mokytojams už suteiktas žinias ir  kiekvienam įteikė po nuostabią gėlių puokštę. Mokyklos direktorius apdovanojo mokinius, rajono olimpiadų ir konkursų I-III vietų laimėtojus. Mokyklos steigėjo J. Krapausko piniginiai prizai atiteko 6 kl. mokiniui Edmundui Petručiui, laimėjusiam 6 prizines vietas, 8 kl. mokiniui Juliui Petručiui – 3 prizines vietas, 6 kl. mokinei Viltei Vytytei – 3 prizines vietas, 6 kl. mokiniui Pijui Dabravalskiui – 2 prizines vietas.