Europos kalbų diena

   Rugsėjo 26 d. švenčiama Europos kalbų diena. Minint  Europos kalbų dieną  anglų kalbos mylėtojai, 5-10 klasių mokiniai pristatė projektą „ Ženklai, kurie rodo, kad mes esame gimę ir augantys Lietuvoje“. Taip pat stebėtas filmukas apie Lietuvą „Unseen  Lithuania“. 4 klasės mokinė Vytė, gimusi ir augusi Jungtinėje Karalystėje, dabar besimokanti mūsų mokykloje,  parodė, kaip skamba britiškas akcentas. Mergaitė angliškai perskaitė pasaką. Lietuvių kalbos mylėtojai 6 klasės mokiniai  pakvietė į kelionę  dviračiais „Aplink Skuodo rajoną“. Puikiai kalbantys vokiškai 8 klasės  mokiniai pristatė meno kūrinius, kuriuos galime pamatyti Barstyčiuose. 7 ir 10 klasės mokiniai rusiškai  deklamavo eilėraštį apie rudenį. Be to, visi norintys mokiniai dalyvavo proto mūšyje  „Welcome to Lithuania“. Nugalėtojais tapo 7 ir 9 klasės  mokiniai. Jiems įteikti saldūs prizai. Šventė užbaigta nuotaikingai – visos mokyklos bendru šokiu „Chocolate“.