Rudens gėrybių paroda, mugė-turgus

   Kaip  ir kasmet, įpusėjus rudenėliui, spalio 10 dieną, pradinukai ir penktokai į mokyklą skubėjo nešini savo darbeliais iš rudenį sunokusių  gėrybių: daržovių, vaisių, nukritusių medžio lapų.  Kiekviena klasė savo eksponatus išrikiavo ant stalų, išdėliotų mokyklos vestibiulyje. Mokinių darbeliai buvo įvairūs, nuostabūs, išradingi: kaip namelis iš kaštonų, skėtis iš klevo lapų, lėktuvas iš cukinijos ir daugybė kitų. Rudens gėrybėmis ir vaikų išradingumu džiaugėsi visa mokyklos bendruomenė. Ši nuostabi parodėlė tik pradžia į tolimesnes rudens pramogas. Jau kitą dieną (spalio 11 d.) mokykla pakvipo  gardžiausiais kvapais, nes 1-5 klasių mokiniai ruošėsi rudens gėrybių mugei- turgui. Mažieji prekiautojai, mamyčių padedami, prikepė picų, gardžiausių pyragų.  Prekiavo net vaistinėmis žolelėmis arbatai. Mugė sulaukė daug pirkėjų. Visų dalyvių nuotaika buvo pakili, džiaugsminga. Mugė-turgus ne tik puiki pramoga vaikams, bet ir verslumo pamatus dedanti veikla.