Vokiečių kalbos diena

    Spalio 15 d. mokykloje buvo švenčiama vokiečių kalbos diena. Vokiečių kalbos mokytoja metodininkė Rūta Jankauskienė kvietė visus 7-10 klasių mokinius prisijungti prie šios gražios iniciatyvos. Mokytoja su 8 klasės mergaitėmis parengė viktorinos klausimus ir kvietė mokinius pasitikrinti žinias apie vokiečių kalbą ir vokiškai kalbančias šalis. Iš skirtingų klasių buvo sudarytos 4 komandos po 4 mokinius, kurie atsakinėjo į pateiktus klausimus, susijusius su Vokietija. Klausimai buvo įdomūs, todėl laikas neprailgo nei dalyviams, nei žiūrovams. Suskaičiavusi taškus, komisija išrinko geriausiai į klausimus atsakinėjusią komandą.  Mokytoja visus komandų dalyvius apdovanojo saldžiais prizais. Apibendrindama renginį mokytoja akcentavo 7 priežastis, kodėl verta mokytis vokiečių kalbos.