Knygų žemaičių tarme pristatymas

Lapkričio 19 dieną mūsų mokykloje vyko renginys, skirtas Žemaitijos metams paminėti. Barstyčių miestelio bibliotekininkė Ženeta Smulkienė pristatė R. Granausko viešosios bibliotekos organizuotų skaitymo lenktynių ,,Kas daugiau knygutyčių?” susumuotus  rezultatus ir prizininkams įteikė atminimo dovanėles. Jais tapo 1 kl. mokinė Elija Dabravalskytė, 5 kl. mokinė Deimantė Žeimytė, 1 kl. mokinys Kajus Jonaitis.  Visiems dalyvavusiems šiose lenktynėse įteikė paguodos prizus. Skuodo r. R. Granausko viešosios bibliotekos darbuotojos Adelė Baltonienė ir Vytautė Jautakienė pristatė Edmundo Untulio knygą ,,Cirulielis” bei tuoj pasirodysiančią knygą ,,Blezdingas praskled žeidus”. Renginyje dalyvavo ir pats knygos sumanytojas Edmundas Untulis, viešosios bibliotekos pavaduotoja Renata Griciūtė bei kiti darbuotojai. Renginio metu vyko žaidimai žemaičių tarme.  Į juos aktyviai įsijungė visa mokyklos bendruomenė.