Meninio skaitymo konkursas ,,Žodis mano širdyje“

Lapkričio 29 d. mūsų mokykloje vyko 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Konkurse dalyvauti panoro net 10 pradinukų. Jauniesiems skaitovams pasiruošti padėjo jų mokytojos  Regina Petrikienė ir Asta Andriekienė. Mokiniai deklamavo lietuvių poetų eilėraščius, kaip Kosto Kubilinsko, Violetos Palčinskaitės, Ramutės Skučaitės ir kt. Konkurso dalyvius vertino komisija. Nugalėtojais tapo pirmos klasės mokinė Rugilė Petreikytė ir trečiokas Pijus Dabravalskis. Jie gruodžio 6 d. vyks į rajoninį meninio skaitymo konkursą, kuris vyks Ylakių gimnazijoje. Sėkmės jiems… Už drąsą, kurios prireikė lipant į sceną, ir įdėtą triūsą mokantis eilių, visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir mažu, saldžiu prizu.