Integruota lietuvių literatūros ir tikybos pamoka

   Gruodžio 9 d. mokytojos Elina Rusteikienė ir Jovita Pušinskienė 5 – 10 klasių mokiniams vedė integruotą lietuvių literatūros ir tikybos pamoką ,,Aš tarnauju visiems“, skirtą Vaižganto 150-osioms gimimo metinėms. Pamokos uždavinys – supažindinti su rašytojo, kunigo, publicisto, švietimo ir kultūros darbuotojo Vaižganto gyvenimu ir nuopelnais lietuvių kultūrai. Renginys prasidėjo 7-okų improvizacija pagal Vaižganto apysaką ,,Dėdės ir dėdienės“. Įvairiapusę rašytojo ir kunigo veiklą pristatė mokiniai: Domantas Veitas, 10 kl., Arnoldas Veitas, 8 kl., Nojus Dabravalskis, 7 kl., Edmundas Petrutis, 7 kl., Tautvydas Palčiauskas, 5 kl. Ištraukas iš kūrinių skaitė Ineta Alminaitė, 6 kl., Viltė Vytytė, 7 kl., Vakarė Godelytė, 8 kl., Lina Jonutytė, 9 kl. Techninį pateikimą atliko devintokas Julius Petrutis. Mokytojos skaitė ištraukas iš Vaižganto laiškų. Pamokos pradžioje žiūrėjo filmuką ,,Trumpai apie Vaižgantą“. Visi mokiniai pamokos metu rinko informaciją pagal nurodytą užduotį, o pabaigoje dalinosi gautomis žiniomis, pasitikrino. Pabaigoje, kaip ir dera gimtadienyje, pasidalinta dovanomis.