Projektas ,,Tariu, klausau, skaitau, rašau“

   Logopedės Loretos Petrutienės organizuojamas projektas 1-4 kl. mokiniams „Tariu, klausau, skaitau, rašau“ vyko  4 savaites:  lapkričio 25 d. – gruodžio 18 d. Kiekviena savaitė turėjo vis naują veiklą. I savaitė „Tariu“ buvo skirta vardų pamėgdžiojimų mokymuisi.  Smagu buvo išgirsti šmaikščių posakių apie Martyną, Daivą, Barborą, Liną, Donatą, Augustę, Andrių ir kitus vardus. Tuo pačiu mokiniai pasitikrino taisyklingą garsų tarimą. II savaitė „Klausau“ buvo skirta pasakų klausymui. Kiekviena klasė klausėsi pasakos ir turėjo išgirsti bei išmokti pasakos pamokymą- pagrindinę mintį. Kadangi advento laikotarpis, tai visos pasakėlės apie gerumą, pagalbą, sutarimą. III savaitė „ Skaitau“ buvo skirta greitam skaitymui – kiek perskaitai žodžių per vieną minutę. Mokiniai galėjo savo rezultatus palyginti su pernykščiais. Puikiai sekėsi trečiokams, ketvirtokams, nes jie pagerino greito skaitymo rezultatus . Pasidžiaugti reikia pirmokais, kurių dauguma skaito sklandžiai ir greitu tempu.  IV savaitė „Rašau“ buvo skirta rašymui abiejomis  rankomis. Reikėjo dėmesingai, greitai ir vienodai abiejų rankų smiliais suvedžioti duotus raštus. Vaikams buvo smagu ir naudinga pamankštinti akių ir pirštų miklumą. Smagi liežuvio, ausyčių, akyčių ir pirštukų mankšta baigėsi. Logopedė vaikučių lauks ir kitais metais.