Adventinis rytmetys ,,Kalėdas pasitinkant“

   Gruodžio 20 d.  mokykloje  5- 10 klasių mokiniams vyko  Adventinis rytmetys.  Renginį  vedė 7 klasės mokiniai Viltė Vytytė ir Edmundas Petrutis. Renginio metu buvo prisimintos mūsų senelių ir prosenelių adventinės tradicijos.  5-6 klasių mokiniai papasakojo, kokie buvo draudimai advento metu ir kodėl buvo draudžiama. 8-tos klasės mokiniai pakvietė žaisti adventinį  žaidimą ,,Klausė žvirblis čiulbuonėlis“.  Dainavimo būrelio mokiniai  padainavo adventinę  vestuvių dainą, pagiedojo adventinę giesmę.  10-tos klasės mokiniai buvo paruošę mįslių, kurias teko įminti. 7 klasės mokiniai papasakojo apie Kūčių nakties burtus. Kai kuriuos burtus mokiniai  išbandė. Kas norėjo, galėjo sužinoti, kokį amžių nugyvens. 9-tos klasės mokiniai papasakojo apie advento laikotarpio valgius. Renginio pabaigoje mokytoja Jovita Pušinskienė eilėmis pakvietė praverti duris Kalėdų Angelui ir tapti laimingais.  Atvykęs  Kalėda  sveikino visus  su artėjančiomis šventėmis bei  vaišino saldainiais.  Mokyklos direktorius ir mokytojai išsakė linkėjimus  mokiniams ir mokytojams. Šventiniam rytmečiui scenarijų parengė mokytojos Dalia Meškauskienė ir Jovita Pušinskienė. Joms talkino muzikos mokytoja Ona Zabitienė bei klasių auklėtojai.