Užgavėnių papročiai ir tradicijos

  Vasario 25 d. septintokai, su savo kūrybinga auklėtoja Dalia Meškauskiene, visą mokyklos bendruomenę nuo mažiausių iki didžiausių  sukvietė į renginį „Užgavėnių papročiai ir tradicijos“. Savo pasakojimais  jie priminė Užgavėnių tradicijas, papročius, kalbėjo apie senoviškus ir tradicinius Užgavėnių valgius, pranašavimus, nutikimus. Pagrindiniai Užgavėnių veikėjai Kanapinis, Lašininis, čigonai, žydai, velniai linksmino skambiomis dainomis, trankiais šokiais, kvietė visus kartu pašokti. Žavi čigonė norintiems išbūrė ateitį. Smagu buvo stebėti, kaip  tarpusavyje kaunasi Lašininis su Kanapiniu. Nugalėtojas Kanapinis pateikė daug pamokymų, kad žiema nebegrįžtų ir kuo greičiau ateitų pavasaris. Persirengėliai  pasižymėjo grožiu, šmaikščia išmone. Vėliau visus vaišino skaniais blynais. Šventė baigėsi skandavimu „Žeima, žeima biek iš keima…“