,,Švęskime kartu su Lietuva“

Vasario 26 d. Mosėdžio gimnazijoje vyko draugiškos rajono pradinių klasių mokinių rungtynės ,,Švęskime kartu su Lietuva-sportuokime, judėkime, žaiskime“. Visi dalyvavusių mokyklų 3-4 klasių mokiniai žaidė draugiškas kvadrato rungtynes. Komandos buvo suskirstytos taip, kad jose  mokiniai būtų iš skirtingų mokyklų. 1-2 klasių mokiniai žaidė šaškėmis. Mūsų mokyklai atstovavo pirmokai Elija Dabravalskytė ir Henrikas Gužė. Elija laimėjo visus žaidynių etapus. Iš 16 pirmokų pateko į geriausiųjų ketvertuką ir buvo apdovanota padėkos raštu. Kvadratą geriausiai žaidė 4 klasės mokinys Kajus Muzičiukas. Visos dalyvavusios komandos buvo apdovanotos saldžiais prizais. Renginys skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.