Karantinas Lietuvoje. 7 savaitė

   Balandžio 27 d. sušvelninus karantiną, pradėjo  veikti  lauko kavinės, barai,  leidžiama teikti plaukų ar nagų  priežiūros paslaugas. Su kaukėmis leista dirbti bibliotekoms, muziejams. Nuo balandžio 30 d. Vyriausybė nusprendė leisti atnaujinti visų prekybos vietų, taip pat turgų veiklą.  Leisti nedėvėti kaukių vaikams, kuriems ne daugiau nei 6 metai, leisti nedėvėti kaukių esant už gyvenamosios vietovės ribų, kai 20 metrų spinduliu be artimųjų nėra kitų žmonių, taip pat važiuojant automobiliu, kai jame yra tik vairuotojas ir artimi giminaičiai; kaukių nereikės dėvėti profesionaliems sportininkams per treniruotes; leisti visus laisvalaikio užsiėmimus atviroje erdvėje; leisti ilgiau nei 20 minučių trunkančias paslaugas uždarose erdvėse; leisti visas paslaugas atvirose erdvėse, tokias kaip šunų dresavimas, fotografavimas, orientaciniai žaidimai nedidelėms grupėms ir pan.; leisti lankytis apžvalgos bokštuose.

                                                           Statistiniai duomenys

 

Data Sergančių        Mirusių               Pasveikusių
Balandžio 27d.               1449           43                   474
Balandžio 28d.              1344           45                   536
Balandžio 29d.               1375            45                   563
Balandžio 30d.               1385            45                   589
Gegužės 1 d.               1399            45                   594
Gegužės 2 d.               1406            46                   632
Gegužės 3 d.               1410            46                   635

 

 

Mokytoja                                                                                          Birutė Godelienė