Rudens gėrybių paroda ir mugė-turgus

  Rugsėjo 21–24 d., kaip  ir kasmet, IUG, PUG ir 1–5 klasių mokiniai, į mokyklą skubėjo nešini savo darbeliais iš rudenį sunokusių  gėrybių: daržovių, vaisių,  gėlių, nukritusių medžio lapų.  Kiekviena klasė savo eksponatus išrikiavo ant stalų, išdėliotų mokyklos vestibiulyje. Mokinių darbeliai buvo įvairūs, nuostabūs, išradingi: ,,Ežys“ iš cukinijos ir pušies šakelių, ,,Mandala“ iš eglės ir pušies kankorėžių, žmogus ,,Voras“ iš nudažytų moliūgų ir daugybė kitų. Rudens gėrybėmis ir vaikų išradingumu džiaugėsi visa mokyklos bendruomenė. Ši nuostabi parodėlė tik pradžia į tolimesnes rudens pramogas. Rugsėjo 25 d.  mokykla pakvipo  gardžiausiais kvapais, nes 1-5 klasių mokiniai ruošėsi rudens gėrybių mugei-turgui. Mažieji prekiautojai, mamyčių padedami, prikepė picų, gardžiausių pyragų, keksiukų ir netgi šakočių.  Prekiavo net vaistinėmis žolelėmis arbatai, medumi, pagardintu riešutais, bičių duonele. Nors mugė nesulaukė daug pirkėjų, visų dalyvių nuotaika buvo pakili, džiaugsminga. Mugė-turgus ne tik puiki pramoga vaikams, bet ir verslumo pamatus dedanti veikla.