Susitikimas su liaudies meistru Napoleonu Reimontu

  Rugsėjo 29 d. mokyklos aktų salėje vyko  5–10 kl. mokinių susitikims  su kraštiečiu liaudies meistru Napoleonu Reimontu, kuris gyvena Laumių kaime. Į šį renginį pakvietė Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Barstyčių filialo bibliotekininkė Ženeta Smulkienė bei kolegė iš  Barstyčių pagrindinės mokyklos Dalia Vainutienė. Tautodailininkas  į renginį atsinešė dalį savo drožinių. Apžiūrėję drožinių parodą, mokiniai klausėsi pasakojimo apie drožinėjimo subtilybes, darbo įrankius. Napalys, (taip jis mėgsta būti vadinamas), siūlė mokiniams, jei tik jie norėtų mokytis šio amato, atvykti į jo sodybą padirbėti su kaltais, kūjeliais ir kitais įrankiais. Jis sutiko pamokyti drožinėti, o pasigamintą drožinį mielai padovanotų drožėjui. Po įdomaus pasakojimo, Napalys paskaitė savo eilėraštį „Mona ežele“ ir padainavo jaunystėje sukurtą dainą „Lyja lietus“. Mokiniai liko sužavėti menininko kūryba. Bibliotekininkės padėkojo ir atminčiai padovanojo po atminimo dovanėlę. Renginys skirtas Tautodailės metams.