Respublikinė dailyraščio paroda ,,Gražiausi žodžiai Tau, Mokytojau“

   Spalio 3 dieną Šiaulių universiteto bibliotekoje vyko  respublikinė, skirtingų gebėjimų mokinių, dailyraščio paroda „Gražiausi žodžiai Tau, Mokytojau“, skirta Tarptautinei mokytojų dienai. Visus mokytojus sveikino per 100 trečiokų ir ketvirtokų iš visos respublikos miestų. Parodoje puikuojasi ir mūsų mokyklos 3 klasės mokinių Mingailės Mončauskaitės ir  Luko Jermalavičiaus darbeliai. Mokiniai dėkoja  savo mylimiems mokytojams už šypsenas, rūpestį ir širdies gerumą. Kiekvienas dailyraščio parodos darbelis savitas, patrauklus ir įdomus savo rašto kultūra ir braižu. Tai pati šilčiausia pradinukų dovana visiems Mokytojams, parašyta su didžiule vaikų meile ir atsakomybe, jų noro ir pastangų, valios ir ryžto dėka. Mokinius parodoje paskatino dalyvauti ir padėjo rašyti vyr. logopedė Loreta Petrutienė.