Helovino šventė darželyje

  Spalio 30 d. darželyje vyko labai smagi Helovino šventė, kurioje dalyvavo beveik visi mažieji „Boružiukai“. Ir ko tik čia nebuvo: siautė raganos ant šluotų, šoko velniukas su drakula, ropojo visas pulkas vorų, meiliai glaustėsi švelnusis moliūgėlis. Šventėje pasirodė Ragana Žozefina (auklėtoja Diana), kuri vaikams papasakojo apie Heloviną, jo tradicijas. Vaikai žaidė nuotaikingus žaidimus, o po jų visi buvo pakviesti į                 ,,Frankenšteino kavinę.“ Čia ragavo daugybę skanėstų, krėtė pokštus, o už juos gavo saldainių, kuriuos dėjo į pačių pasigamintus krepšelius-žibintus. Visą savaitę grupės koridorių puošė originalūs ir kūrybingi tėvelių ir vaikučių bei auklėtojos pagaminti žibintai iš moliūgų, vaiduokliai, raganos, vorai. Smagu, kad visi liko patenkinti.