Vokiečių kalbos diena mokykloje

   Spalio 19-23 d. visoje šalyje vyko renginiai vokiečių kalbai gilinti. Jau penkti metai mokykla dalyvauja vokiečių kalbos dienų renginiuose. Šių metų Vokiečių kalbos dienų  „Ö kaip öko? pagrindiniai akcentai buvo tvarumas, ekologija ir, žinoma, kūrybiškumas. Renginiuose dalyvavo devintokai, kurie mokėsi gyventi ekologiškiau, kūrė taisykles, kaip padaryti mūsų šalį „žalesnę” ir švaresnę. Pamokų tema kaip tik irgi buvo aplinkosauga. Mokiniai pasitikrino savo ekotipą. Per technologijų pamoką gamino iš antrinių žaliavų pieštukines, panaudojo vokiškus motyvus. Dalyvaudami užsiėmimuose, pasikartojo jau žinomus vokiškus žodžius ir išmoko naujų. Džiaugiamės, kad turime progą prisijungti prie renginių bei kartu su visais kalbėti vokiškai. Tikiuosi, mokiniai prisimins renginio akcentus: rūšiuoti, nešiukšlinti, tausoti aplinką.